SAÇ BAKIMI | SAMPUANLAR
Biotin B-Complex Therapy Thickening Shampoo

Biotin B-Complex Saçlara Hacim Kazandiran Sampuan


Saç Bakim Iksirleri

Özel Içerigi: B vitaminleri, biotin, niasin ve pantenol iyilestirici bilesenleri ile saçi ve saç derisini beslemek ve saça hacim ve parlaklik kazandirmak, saç derisi kan dolasimini arttirmak ve saç foliküllerini canlandirmak için yapilmistir.

Ürün Tanimi: Zayif saçlarin yenilenmesine yardim etmesi için özel olarak tasarlanmis bu saçlara hacim kazandiran sampuan, saç dökülmesinin kontrolünde yardim etmesi için biotin, Cüce Palmiye (Saw Palmetto) ve bugday proteini ile güçlendirilmistir. Saç tellerinin güçlenmesine yardim eder ve daha kalin ve dolgun görünümlü saçlar için dalga ve hacim kazandirir.

Özellikleri ve Faydalari: Bu saçlara hacim kazandiran sampuan hacim veren aloe ve jojoba, canlandirici etkili biberiye, cüce palmiye, yumusatici ve güçlendirici etkili bugday proteini ile formüle edilmistir.

Saç Tipi: Normal, cansiz ve zayif saçlar için kullanimi uygundur.

Kullanim Sekli: Islak saça köpürterek uygulayiniz ve durulayiniz. Günlük kullanim için yeterince hassastir. En iyi sonucu almak için arkasindan Biotin B-Complex Saçlara Hacim Kazandiran Saç Kremi ile birlikte kullaniniz..

Boyut: 400ML.